CAST ALUMINYUM BAHÇE MOBİLYALARIYLA BAHÇE KEYFİNİZ DÖRT MEVSİN SÜRSÜN DİYE HER ŞEYİ DÜŞÜNDÜK..

Oturma gruplarından yemek gruplarına, servis masalarından dresuarlara, saksılardan sobalara, magallı masalardan bistro setlerine bahçeye dair her şey SPR AMBAR Bahçe Mobilyalarında..
soğuktan etkilenmez, paslanmaz ya da rengi solmaz yani bakım gerektirmez.
Son derece dayanıklı ve hafiftir.
Dört mevsim bahçenizin keyfini çıkarın diye tasarlanmıştır.

GELİN BERABER TASARLAYALIM


Farklı fikirlere mi ihtiyacınız var? Bahçenizin, terasınızın ölçüsünü alın. Bir kaç da fotoğraf çekip bize gönderin. Biz sizin için yerleşimi yapalım. En optimum şekilde nasıl yerleşebiliyorsunuz beraber karar verelim. 
ATÖLYEMİZ HİZMETİNİZDE

Minder ve yastıklar için de atölyemiz hizmetinizde. Tamamen sizin ihtiyaç ve taleplerinize göre belirleyeceğimiz kumaş tipiyle, bahçenize hayat verelim. Önce oturup stilinizi belirleyelim, sonra renginden kumaşına yastık ve minderlerinizi beraber tasarlayalım.
DOĞRU KUMAŞ TİPİNİ BERABER SEÇELİM

Oturma grubunu deniz ya da havuz kenarında mı kullanacaksınız? O zaman sadece su iticilik veya solmazlık size yetmeyecektir. Minderlerinizin ömrünü maksimuma çıkarmak için tuzlu sudan ya da klordan etkilenmeyecek bir kumaşa ihtiyacınız var. Ama sessiz ve sakin bir bahçeniz varsa, krem ya da bej de sizin renginizse, basit bir su iticilik bile yeterli aslında size. Canlı renkleri seviyorsanız solmazlıktan vazgeçmemeniz gerekiyor.